neděle, 09 únor 2020 14:20

ODDĚLENÍ LOUPEŽNÍKŮ HLEDÁ TALENT

Nechali jsme se inspirovat televizním pořadem ČESKO – SLOVENSKO hledá TALENT a ve spolupráci

s našimi kamarády ze 6.A jsme vyhlásili soutěž pro Loupežníky ze IV.od. školní družiny.

Moderátor Šimon Geisler zahájil první kolo s  dvaceti účinkujícími. Ti nám předvedli kouzlení, tanec,

vypravování vtipů apod. Odborná porota dívek( Anička Hauferová, Viktorka Mečířová, Terezka Cibulková , Kája  Žitnáková, Anička Sturmová a Šárka Bubnová) vybrala šest postupujících do dalšího kola.

Ve třetí finálovém kole soutěžili už jen tři účinkující (Julča Kozlovská s Bárou Balážovou, Dan Holča s Vojtou Kozlovským a Lucka Čeřovská) a titul TALENT LOUPEŽNÍKŮ  nakonec získala Lucka Čeřovská.

Soutěž by nemohla proběhnout bez skvělého moderátora Šimona a děvčat sedících v porotě, proto jim touto cestou děkujeme. Nejenže spravedlivě hodnotili, ale také si s námi zatančili společný tanec a zapojili se do soutěží.

Byly to tři skvělé odpolední programy, za které si všichni odnesli diplom za účast. Foto najdete v galerii školy.

oddělení Loupežníků s vychovatelkou Ladou Zikmundovou

Nejnovější od Lada Zikmundová

Více z této kategorie: « Karneval v ŠD ŠD na lyžích »