Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
pondělí, 03 únor 2020 20:34

Karneval v ŠD

Napsal(a)

Proměnit se alespoň na chvilku v princeznu, vílu, čaroděje, rytíře či jinou pohádkovou postavu?

Nic není nemožné, alespoň ne ve školní družině. J

     Ve čtvrtek 23.1.2020 se ve školní družině tančilo, soutěžilo, zpívalo a to vše v karnevalových maskách. Písnička s názvem Kulička, kterou si připravily děti z 5. oddělení, roztančila všechny děti. Tři nejlepší tanečníci byli sladce odměněni. Dále získali odměnu 3 nejobratnější vítězové kolektivní hry s názvem Karnevalové domečky, a aby toho nebylo málo, na konci karnevalu dostalo 10 dětí diplom za krásnou, nejzajímavější, nejoriginálnější, nejvtipnější nebo vlastnoručně vyrobenou masku. A to Vám povím, že to tedy nebylo vůbec jednoduché, protože všechny masky byly moc pěkné.

Velké poděkování patří chlapcům z 5. třídy (F. Fabianovi, F. Muličákovi, T. Havelkovi, A. Šelepinovi), kteří zajistili hudbu, efekty, světla, mlhu a dokonce i bublinky a také tanečnicím Natálce Fabiánové a Elišce Prskavcové.

Všem dětem, které se maškarního karnevalu zúčastnily, moc děkujeme.

                                                                       Bc. Daniela Buroňová

Číst 680 krát