Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
čtvrtek, 24 říjen 2019 17:46

Kouzelník Reno opět v naší ŠD

Napsal(a)

 

     A opět to byla velmi veselá, vtipná show, kdy po celou dobu programu, který trval 45 minut, zněl kinosálem téměř nepřetržitý smích našich dětí. Nadšení a údiv malých diváků nad kouzly pana Šindeláře nebralo konce. Děti byly do kouzel opět zapojovány jako asistenti. Také pro nás, vychovatelky, připravil Reno efektní kouzlo s kartami, při kterém mu asistovala vychovatelka Danča. Efektní bylo zakončení celé show, kdy kouzelník vyčaroval živého králíčka. Všechny děti jásaly a kouzelníka odměnily velkým potleskem. Již teď se těšíme na další, již čtvrtou návštěvu kouzelníka Rena. Slíbil nám, že se můžeme těšit na úplně nové kouzlení. Fotky najdete na webu školy.

                                                                                                                                                                                                              Gabriela Hofmanová

      

Číst 540 krát