Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
neděle, 06 říjen 2019 14:17

Cesta za podzimním skřítkem

Napsal(a)


     Děti z naší družiny dostaly dopis od podzimního skřítka. Psal, abychom se všichni vydali do blízkého lesa, že tam pro všechny připravil sedm stanovišť s úkoly. Jeho přání jsme splnili a v lese jsme ochutnávali plody podzimu ze sáčkového keře, procházeli pavučinou, určovali, co do lesa nepatří, hledali jsme zatoulaná lesní zvířátka, házeli šiškami na ježka, skládali jsme skřítkův příběh a třídili ovoce a zeleninu.
      Za každý splněny úkol jsme dostali písmenko. Ve družině jsme pak z písmen složili jeho jméno. Úkoly od skřítka se všem líbily.                         No a jak se jmenoval? DUBÁČEK.

                                                                                                                                                                                 G.Hofmanová 

 
Číst 601 krát