Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě
středa, 29 květen 2019 16:33

ŠD v pohybu aneb atletický pětiboj

Napsal(a)

     Nejprve jsme vyrobili diplomy, medaile, připravili pásma, stopky, krikeťáky a kartičky pro sportovce na zapisování výsledků. Počasí nám přálo a tak nic nebránilo tomu, aby se děti převlékly do sportovního oblečení a vydaly se spolu se svými vychovatelkami na školní stadion na atletický pětiboj. Po zahájení akce se děti rozešly na své disciplíny. Závodilo se v běhu na 60m a 250m, ve skoku do dálky s rozeběhem, dále ve skoku z místa a v hodu míčkem do dálky. Všechny děti zápolily s velkým nasazením. Byla to jedna z dalších společných, vydařených akcí celé školní družiny.

                                                                                                                                                                      Gabriela Hofmanová

Číst 705 krát