Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě

 

PONDĚLÍ

ZÁJMOVÝ ÚTVAR ODDÍL Vedoucí / trenér Čas Místo schůzek Šatna
Robohrátky ZSMLTU M. Strnad, Z. Heteš 13:30 - 15:00 B1 216  B1 108
Notičky ZSMLTU P. Raisová 15:00 - 16:00 pav. A (3. patro)  
Hejbni kostrou  MFK Trutnov D. Kuchař 15:30 - 16:30 C 203 C 108
Kopaná - dívky MFK Trutnov V. Menzelová, D. Fuksová, M. Seidl, V. Strieblik 15:30 - 16:30 C 107 C 105
Hip-hop ReBels team  I. Hellingerová 15:30 - 17:00 C 305 C 109
Zumba - přípravka ReBels team L. Pokorná 16:00 - 17:00 C 207 C 110
Vybíjená ZSMLTU D. Kuchař 16:30 - 17:30 C 203 C 108, 105 
Rybáři  ČRS MO Trutnov J. Morávek, P. Šlesinger, D. Peprník 16:00 - 18:00 B sut *(B1 126) B1 108
Kopaná U11 MFK Trutnov J. Zákravský, A. Okrouhlický 16:30 - 18:00 C 107 C 106
Střelci ZSMLTU J. Šmejda, J. Jedlička, V.Lotz 17:00 - 18:00 A suterén -
Kopaná U8 MFK Trutnov M. Kamitz, P. Chmelík 17:00 - 18:00 C 207 C 104
Zumba B ReBels team A. Geffertová 17:00 - 19:00 C 305 C 110
Akrobatický rokenrol Drak And Roll K. Podlipný, J. Kejzlar 17:30 - 19:00 C 203 C 109
Akrobatický rokenrol A + B ReBels team D.Laušman, K.Špundová, N.Grundmannová 18:00 - 20:00 C 207 C 110
Kopaná U13 MFK Trutnov J. Říha 18:00 - 20:00 C 107 C 105
* dočasné místo schůzek z důvodu rekonstrukce školních dílen

 

ÚTERÝ

ZÁJMOVÝ ÚTVAR ODDÍL Vedoucí / trenér Čas Místo schůzek Šatna
Sporťáček ZSMLTU P. Raisová 15:00 - 16:00 C 207 C 109
Kuchtík  ZSMLTU L. Zikmundová 15:30 - 17:00 A 112 -
Kopaná U7/U6 MFK Trutnov L. Kopecký, J. Dvořák, J. Romančák 16:00 - 17:00 C 207 C 108
Softball - kondiční trénink SK H.S.M. M. Binek, M. Berky, P. Žák 16:00 - 17:30 C 203 C 104
Softball SK H.S.M. J. Klempířová, Š. Horná  16:00 - 18:00 C 107 C 104
Zumba A ReBels team V. Valterová 16:00 - 18:00 C 305 C 110
Keramika pro dospělé ZSMLTU J. Pavlistová 16:00 - 19:00 B2 410 B1 108
Angličtina pro dospělé ZSMLTU K. Holá 17:00 - 18:30 B2 202 B1 108
Karate - zač. ZSMLTU D. Synek, J. Trojan, I. Trojanová 17:00 - 18:00 C 207 C 104, 106
Karate - pokroč. ZSMLTU D. Synek, J. Trojan, I. Trojanová 18:00 - 19:00 C 207 C 104, 106
Florbal - dorost, junioři DTJ Trutnov  T. Meduna 18:00 - 20:00 C 107 C 108

 

STŘEDA

ZÁJMOVÝ ÚTVAR ODDÍL Vedoucí / trenér Čas Místo schůzek Šatna
Florbal - přípravka ZSMLTU   J. Šembera 13:30 - 14:30 C 107 C 104,105
Kopaná - dívky MFK Trutnov V. Menzelová, D. Fuchsová, M. Seidl, V. Strieblik 14:30 - 15:30 C 107 C 105
Šikulky  ZSMLTU S. Jehličková 14:30 - 16:00 A 316 -
Akrobatický rokenrol ReBels team N. Grundmanová 15:00 - 17:00 C 305 C 110
Kopaná U11 MFK Trutnov J. Zákravský, A. Okrouhlický 15:00 - 17:00 C 203 C 106
Kopaná  MFK Trutnov M. Pokorný, A. Macháček 15:30 - 17:00 C 207 C 109
Kopaná  MFK Trutnov M. Kamitz, P. Chmelík 15:30 - 17:00 C 107 C 104
Keramika  ZSMLTU J.Pavlistová, V.Naglová, D.Fialová S 15:30 - 17:30 B2 410 B1 108
Paličkování ZSMLTU J. Raabensteinová 16:00 - 20:00 B1 126 B1 108
Střelci ZSMLTU J. Šmejda, J. Jedlička 16:30 - 18:00 A suterén -
Zumba - přípravka ReBels team L. Pokorná 16:45 - 17:45 Trutínek -
Florbal - elévové DTJ Trutnov N. Popková 17:00 - 18:30 C 207 C 108, 109
Zumba B ReBels team A. Geffertová 17:00 - 19:00 C 305 C 110
Florbal - ml. žáci DTJ Trutnov M. Těšina 17: 00 - 18:30 C 107 C 108, 109 
Hip - hop ReBels team I. Hellingerová   18:30 - 20:00   C 207 C 110
Florbal  - st. žáci DTJ Trutnov    P. Akštejn 18:30 - 20:00 C 107 C 108, 109

 

ČTVRTEK

ZÁJMOVÝ ÚTVAR ODDÍL Vedoucí / trenér Čas Místo schůzek Šatna
Trampolínky I ZSMLTU  D. Buroňová 15:00 - 16:00 C 207  C 108
Kopaná - volný trénink MFK Trutnov J. Skuček 15:00 - 16:00 C 203 C 105
Trampolínky II ZSMLTU  D. Buroňová 16:00 - 17:00 C 207 C 108
Zumba A ReBels team V. Valterová 16:00 - 18:00 C 305 C 110
Softball SK H.S.M.  J. Klempířová, Š. Horná 16:00 - 18:00 C 107 C 104
Softball - kondič. trénink SK H.S.M. M. Binek, M. Berky, P. Žák 16:00 - 18:00 C 203 C 104
Karate - zač. ZSMLTU D. Synek, J. Trojan, I. Trojanová 17:00 - 19:00 C 207 C 104, 106
Karate - pokroč. ZSMLTU D. Synek, J. Trojan, I. Trojanová 18:00 - 19:00 C 203 C 104, 106
ReBels - volný trénink ReBels team D. Laušman, I.Hellingerová, K.Špundová, N.Grundmannová 18:00 - 20:00 C 305 C 110

 

PÁTEK

ZÁJMOVÝ ÚTVAR ODDÍL Vedoucí / trenér Čas Místo schůzek Šatna
Kopaná - dívky MFK Trutnov V. Menzelová, D. Fuchsová, M. Seidl, V. Strieblik 14:00 - 15:30 C 107 C 105
Hip-hop ReBels team I. Hellingerová 15:30 - 17:00 C 305 C 110
Kopaná U10/9 MFK Trutnov M. Pokorný, A. Macháček 15:30 - 17:00 C 107 C 109
Kopaná U17 MFK Trutnov T. Cerman 15:30 - 17:00 C 207 C 104
Divatelní "SEDMIKRÁSKY"  ZSMLTU J. Hanousková, D. Kuchař 16:00 - 17:30 kinosál kino
Florbal - elévové DTJ Trutnov  N. Popková 17:00 - 18:00 C 107 C 108, 109
Kopaná U7/6 MFK Trutnov L. Kopecký, J. Dvořák, J. Romančák 16:00 - 17:30 C 203 C 104
Kopaná - volný trénink MFK Trutnov J. Skuček 17: 00 - 18:30 C 207 C 106
Florbal -  mladší žáci DTJ Trutnov M. Těšina 18:00 - 19:00 C 107 C 108, 109
Akrobatický rokenrol A + B ReBels team K. Špundová, N. Grundmannová, D.Laušman 18:00 - 20:00 C 305 C 110
Kopaná - volný trénink MFK Trutnov J. Skuček 18:30 - 20:00 C 207 C 105

 

NEDĚLE

ZÁJMOVÝ ÚTVAR ODDÍL Vedoucí / trenér Čas Místo schůzek Šatna
ReBels - volný trénink ReBels team D. Laušman, I.Hellingerová, K.Špundová, N.Grundmannová 14:00 - 18:00 C 207 C 110
ReBels - volný trénink ReBels team D. Laušman, I.Hellingerová, K.Špundová, N.Grundmannová 18:00 - 20:00 C 305 C 110
Vysvětlivky:          
A - pavilon 1.stupně ZŠ
B - hlavní budova, 2.stupeň ZŠ
C - pavilon tělocvičen (vchod u sochy)
D - spojovací pavilon mezi budovou B a C (vchod ke ŠK Chobotnice)
L - schůzka jednou za 14 dní - lichý týden
S - schůzka jednou za 14 dní - sudý týden
 
ZVONEK NA KZČ - vchod ke ŠK Chobotnice do budovy D a C