Vážení rodiče!
Děti dostaly domů návratky na pololetní a jarní prázdniny. Prosím o vyplnění a odevzdání v ŠD nejpozději v pondělí 27.1.
                                               Děkuji. G. Hofmanová

LYŽAŘSKÝ / SNOWBOARD KURZ

Vážení rodiče!

Již několik let organizujeme v naší družině ve spolupráci s p. Bavorem týdenní výcvik lyže/snowboard. Budeme jezdit opět do skiareálu Bret. Kurz je zacílen na úplné začátečníky a mírně pokročilé. Kdo nemá vlastní výbavu, bude mu vše zapůjčeno na celý týden ( lyže, lyžáky). Přilba se půjčuje zdarma. Děti dostanou domů přihlášku. Zájemci donesou vyplněnou přihlášku do ŠD nejpozději 27.ledna.

TERMÍN KURZU: 24.2. - 28.2.2020

TERMÍN INFO. SCHŮZKY: 6.2. v 15:30h, odd. p. Hofmanové

PLATBA - PŘED ZAHÁJENÍM KURZU !!!

Veškeré platby v týdnu 17.2. - 21.2.2020 (platba musí být připsána na účtu nejpozději 21.2.).

Cena: 2300,- Kč bez půjčovny, s půjčovnou 2700,- Kč

možnosti platby:

1. převodem na účet Ski Academy 232 774 881 / 0600

VS: 8220 do poznámky škola a jméno dítěte !!!!!

1. příspěvek zaměstnavatele - nechat ve školce/škole fakturační údaje zaměstnavatele

nezapomenout vyplnit vše + kontakt

1. Benefit program – provést objednávku v systému Benefit Plus na Ski/snowboard Academy Svoboda n/Ú,Bavor Michal do poznámky jméno dítěte,škola
  2. Gallery beta - provést objednávku v systému na Ski/snowboard Academy Svoboda n/Ú,Bavor Michal do poznámky jméno dítěte,škola
  3. Sodexo poukázky /mimo Gastro pass / - nechat v obálce se jménem dítěte ve školce odpovídající hodnotu

info o platbách : p. Bavor podá na informativní schůzce

PROSÍM, NEKONTAKTUJTE PANA BAVORA PŘED INFORMATIVNÍ SCHŮZKOU. NA SCHŮZCE DOSTANETE VEŠKERÉ INFORMACE. KDO SE NEBUDE MOCT NA SCHŮZKU DOSTAVIT, PODÁM INFO INDIVIDUÁLNĚ JÁ, CO SE TÝČE ORGANIZACE. CO SE TÝČE DOTAZŮ K  PLATBĚ, DOSTANETE TEL. KONTAKT NA PANA BAVORA.

COKOLIV VÁS ZAJÍMÁ JIŽ NYNÍ, PŘED VYPLNĚNÍM PŘIHLÁŠKY, OBRAŤTE SE NA MNE.

Gabriela Hofmanová, ved. vychovatelka ŠD