V pondělí 21. 5. proběhne ve školní družině sportovní klání. Proto prosím nezapomeňte děti vybavit sportovním oblečením a obuví. Akce proběhne na stadionu školy.V případě nepříznivého počasí pak v tělocvičně.

Lenka Kuchařová DiS.

Školní družina je o jarních prázdninách uzavřena.

VÁŽENÍ RODIČE, PŘIPOMÍNÁM, ŽE POKUD JE DÍTĚ PŘIHLÁŠENO NA KROUŽEK, NA KTERÝ ODCHÁZÍ ZE ŠD A Z NĚJAKÉHO DŮVODU ( PO NEMOCI, JINÝ DŮVOD) NĚKDY NA KROUŽEK JÍT NEMÁ, MUSÍTE TUTO SKUTEČNOST NAPSAT NA LÍSTEČEK A DÍTĚ HO ODEVZDÁ SVÉ PANÍ VYCHOVATELCE. NESTAČÍ POUZE VZKÁZAT, ŽE NEMÁ JÍT NA KROUŽEK. KAŽDÁ ZMĚNA V ODCHODU DÍTĚTE ZE ŠD (POKUD ODCHÁZÍ SAMO DOMŮ NEBO NA KROUŽKY) MUSÍ BÝT DÁNA NA VĚDOMÍ VYCHOVATELCE PÍSEMNĚ – VŠECHNY LÍSTEČKY OD ZÁKONNÝCH ZÁSTUPCŮ ZAKLÁDÁME PO DOBU CELÉHO ŠKOLNÍHO ROKU.

Gabriela Hofmanová