KNIHY Z KNIŽNÍHO KLUBU FRAGMENT

Vážení rodiče, je tu opět nabídka u dětí velmi oblíbeného knižního klubu Fragment.Tento knižní klub nabízí tituly o mnoho % levněji než běžná knihkupectví.

Děti dostanou domů katalog. Pokud budete chtít dítěti nějaké tituly objednat, vyplňte objednávku a odevzdejte do ŠD, nejpozději do 5.10. Pokud budete chtít nějaký titul objednat tajně – jako dárek Vašim dětem, tak na objednávku napište, že je to tajné J a odevzdejte kterékoliv paní vychovatelce. Kolegyně mi objednávku předají.

Hofmanová

KOUZELNÍK RENO

Vážení rodiče, pozvaly jsme do ŠD opět kouzelníka Rena, jehož vystoupení se dětem vždy moc líbilo.

Program zaměřuje pro malé školáky, je zábavný, děti se úžasně baví J

Vystoupení proběhne v pondělí 8. října, v rámci odpolední družiny. Ve 14:30 hod budeme zpět v ŠD.

Vybíráme 50,- Kč za dítě. Peníze děti mohou nosit již nyní. Pokud dítě onemocní, částka bude vrácena. Pokud si nebudete přát, aby Vaše dítě na program šlo, můžete si dítě vyzvednout  po obědě, nebo zůstane v ŠD s pedagogickým dozorem. Ale to se, doufáme, nestane J

Za kolektiv vychovatelek Gabriela Hofmanová, ved. vych. ŠD