Vážení rodiče!
V těchto dnech dostanou Vaše děti domů žádost o umístění do školní družiny ve šk. roce 2019/20. Prosím, než ji začnete vyplňovat, pozorně si přečtěte přiložené info. Vyplněnou přihlášku odevzdejte v ŠD nejpozději DO 20.6.
                                                                                 Děkuji, Gabriela Hofmanová

28.6. PÁTEK

Vážení rodiče! V pátek je ŠD samozřejmě otevřená od 6 – 16 hod, děti budou sloučeny po celý den ve 116. Pokud budete chtít, aby dítě šlo domů po rozdání vysvědčení cca v 8:45 hod samo, musí mít lísteček. Pokud dítě má odejít v doprovodu po  vysvědčení, čekejte u šaten v 8:45hod. Na oběd půjdeme v 11:15hod. Nezapomeňte dětem odnést vše ze šaten.

2.9. PRVNÍ ŠK. DEN

V pondělí budeme v provozu od 6 – 16 hod. Děti budou spojené ve 116. Ve třídách budou pouze do 8:45hod. Co se týče odchodů ze ŠD, platí to stejně, jako poslední šk. den.

DůLEŽITÉ!!

Prosím, pokud jste odevzdali na příští šk. rok přihlášku do ŠD ( mělo být DO 21.6.) a přes prázdniny by došlo ke změně, že byste o ŠD neměli zájem, napište mi tuto změnu na :

gabriela.hofmanova@zsmltu.cz Již nyní organizačně připravuji příští šk. rok     ( umístění dětí do jednotlivých oddělení a počty děti jsou pro mne velmi důležité).

ZA CELÝ KOLEKTIV VYCHOVATELEK VÁM, VÁŽENÍ RODIČE A VAŠIM DĚTEM PŘEJEME KRÁSNÉ LÉTO A BUDEME SE NA VÁS V ZÁŘÍ OPĚT TĚŠIT.

Gabriela Hofmanova