Přeskočit na menu Přeskočit na obsah

Opatření od 1.3.2021

Kategorie: COVID-19

Dobrý den, vážení rodiče,
v návaznosti na včerejší rozhodnutí vlády bych Vás rád seznámil s opatřeními v provozu školy s účinností od 1. 3. 2021.

1. Přerušuje se prezenční výuka v 1. a 2. třídách a provoz školní družiny. Třídy přechází na distanční výuku – o organizaci distanční výuky Vás budou informovat jednotliví vyučující.
  2. Omezují se úřední hodiny školy (provoz kanceláře), a to
    pondělí a středa vždy od 8:00 do 10:00 h.
    V této době bude rovněž možnost vyzvedávat výukové materiály ve vestibulu školy.
  3. Všichni pedagogičtí pracovníci jsou pověřeni home office. Proto je prosím kontaktujte elektronicky (mailem) nebo telefonicky, pokud Vám poskytli číslo svého mobilního telefonu. Vstup do budovy školy je omezen i pro ně.
  4. Pro děti na distanční výuce a pro cizí strávníky je od 3. 3. 2021 přerušen provoz školní jídelny. Proto si prosím zkontrolujte, zda máte odhlášeny obědy.

Děkujeme za pochopení a přejeme Vám i Vašim blízkým hlavně pevné zdraví. O případných dalších změnách Vás budeme včas informovat.
Mgr. Zdeněk Géc, ředitel školy