ZŠ Mládežnická

MINI JUMPING

Přidáno: 02. 11. 2017 | Autor: Jehličková Simona | Sekce: KZČ

Tento zajímavý moderní tréninkový systém dobyl nejen mnohá fitness centra, ale také naší školu.

MINI JUMPING - zábavné cvičení na trampolínkách, doprovázené motivující hudbou, je letošní novinkou v nabídce kroužků Klubu zájmové činnosti "Eldorádo". O tento dynamický kondiční trénink, který kompletně posiluje svaly celého těla a zároveń přispívá k dobré náladě, byl velký zájem. Proto jsme v letošním školním roce otevřeli kroužky dva. Pokud byste měli ještě o tento kroužek zájem a nestihli jste se přihlásit, poslední  tři volná místa jsou ve 2. skupině, která má pravidelné tréninky v pondělí od 15:15 do 16:00 hodin. Kroužek je určen dětem z 1. - 5. tříd. Více informací získáte v Klubu ZČ nebo přímo u p. uč. P. Bejrové.

Všem skákajícím dětem, ale i trenérce p. uč. P. Bejrové, přejeme hodně energie a úsměvů na tváři!

Alt text Alt text

Design by Visualcreative.cz