ZŠ Mládežnická

BED – spolupráce prvních a devátých tříd

Přidáno: 23. 10. 2017 | Autor: Strnad Michal | Sekce: Škola

Jak je již na naší škole zvykem, tak i letos pokračuje spolupráce žáků 1. a 9. tříd. V úterý 17. října jsme společně prožili den v rámci BED.

Akci jsme zahájili před budovou 1. stupně při ukázce práce sokolníků, kteří k nám zavítali s dravci – viděli jsme poštolku, jestřába a káně. Děti si je mohly pohladit a dozvěděly se mnoho zajímavých informací.

Potom jsme se rozdělili do skupin a vyrazili jsme na stezku, na které nás čekalo 10 stanovišť, kde děti 1. tříd pod vedením žáků 9. ročníku plnily připravené úkoly. Splnili jsme úkoly, které se týkaly dopravní výchovy, ekologie a požární ochrany.

Akce se nám velmi líbila, děti navzájem spolupracovaly a vzájemně se i respektovaly. Ukázalo se, že naši nejstarší žáci umí být zodpovědní, spolehliví a kreativní.

Žáci a učitelky 1. ročníku

Alt text Alt text Alt text Alt text