ZŠ Mládežnická

Pohádkový les aneb Mimoni mezi námi

Přidáno: 26. 06. 2017 | Autor: Kuchařová Lenka | Sekce: Družina

Nepotkali jste v lese Mimoně? V pondělí 26. 6. se jich houf vyrojil v lese za školou. Děti ze školní družiny neváhaly a vydaly se prozkoumat situaci.

Nebylo jednoduché přijít na to, co mají udělat, když mimoňskou řečí zas až tak moc nerozumí :) Ale zvládnuto nakonec bylo vše. Všichni jsme tak úspěšně složili mimoňské pexeso, zazpívali mimoňskou píseň, běhali s obřími brýlemi, sbírali mimoně kolíčkem v puse, malovali mimoňské kamarády nebo jsme se třeba plížili pro srdíčko, které si zabral jeden mimoň a na druhého nezbylo......

Za to vše nám mimoni nadělili banánové bonbony a zatančili si s námi mimoňský tanec. Tolik žluté a banánové nálady najednou, jsme dlouho neměli...... :)

Děkuji všem pomocníkům ze 4. a 5 tříd, bez jejichž pomoci by se tato akce nemohla uskutečnit!! Díky!!!

Lenka Kuchařová DiS.

Alt text Alt text Alt text