ZŠ Mládežnická

Školní výlet 2.B

Přidáno: 22. 06. 2017 | Autor: Hofmanová Gabriela | Sekce: Škola

V pátek 16.6. se naše třída vydala na výlet. Nejdříve jsme se autobusem dopravili do Maršova a odtud jsme šlapali 4 km pořád do kopce až na Rýchorskou boudu. Aby nám cesta lépe ubíhala, tak jsme počítali hlemýždě. Bylo jich opravdu hodně. Nakonec jsme zdárně dorazili do cíle, kde jsme si užili krásný výhled do přírody, poníky Leontýnku a Sněženku a  bufet. Zahráli jsme si i na honěnou. Po hodinovém odpočinku jsme se vydali do Svobody nad Úpou. Cesta nám rychle ubíhala, protože jsme šli skoro pořád z kopce. Asi 2 km od cílového místa nás zastihl pořádný slejvák. Ale i tuto překážku jsme zvládli a za odměnu si dali zmrzlinu. Zpět na Zelenou louku jsme se svezli vlakem. Výlet v přírodě se nám líbil.

Třída 2.B

Alt text