ZŠ Mládežnická

Výlet ŠD

Přidáno: 12. 06. 2017 | Autor: Hofmanová Gabriela | Sekce: Družina

Počasí nemohlo být lepší. Vlak byl ráno v 8 hod připraven, aby nás a 30 našich dětí odvezl do Chotěvic. Všichni jsme se těšili na výlet. Děti měly batůžky plné svačin a různých pamlsků, které velmi radostně nabízely všem kamarádům. Z Chotěvic pokračoval vlak už bez nás a my se vydali na túru na „samotu u lesa“. Cílem našeho výletu byl rekreační areál Sv. Kateřina, v krásné podkrkonošské přírodě. Děti si prohlédly zvířata v minizoo a pak se rozběhly užít si dětské hřiště s průlezkami, houpačkami, lanovou dráhou aj. I když maminky nachystaly dětem svačinky opravdu bohaté, tak si výletníci s velkou radostí nakoupili nanuky a další dobroty. Čas utíkal velmi rychle. Zamávali jsme velbloudům a hurá na vlak, který nás dovezl zpět do Trutnova. Turistiky jsme si užili opravdu dost, protože na Zelenku jsme šli také pěšky. Před tím jsme se ale všichni osvěžili výbornou zmrzlinou v cukrárně u Úpy :-).

Fotky si můžete prohlédnout v Galerii. Gabriela Hofmanová

Design by Visualcreative.cz