ZŠ Mládežnická

Další triumf pro Mládežku

Přidáno: 17. 05. 2017 | Autor: Šembera Jiří | Sekce: Škola

Další úspěch zaznamenali žáci Základní školy Mládežnická při florbalovém turnaji.

Znovu oživlý turnaj, dříve hraný jako Maršovský pohár, se tentokrát konal na Mládežce. Turnaj je specifický v tom, že s dětmi v jedné sestavě nastupuje i pedagog.

Letošního nultého ročníku se účastnily čtyři trutnovské školy. Zápasy byly velmi napínavé a každá chybička se trestala. Turnaj ovládli domácí florbalisté v čele s panem ředitelem Zdeňkem Gécem a panem učitelem Jiřím Šemberou. Žáci předvedli velmi krásný a koncentrovaný výkon a se třemi vítěznými zápasy mohli pozvednout nad hlavy putovní pohár pro vítěze.

Sestava ZŠ Mládežnická: Zdeněk Géc, Jiří Šembera, Martin Mečíř, Matěj Strnad, Jan Charouz, Martin Kroh a Jakub Kulda.

Žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci své školy.

Alt text

Design by Visualcreative.cz