ZŠ Mládežnická

ORGANIZAČNÍ ŘÁD ŠD 2016 – 2017

1.  oddělení:  RYŠANOVÁ Š.               1.A + 1.B

2.  oddělení:  KUCHAŘOVÁ L. DiS       2.A + 2.C

3.  oddělení:  HOFMANOVÁ G.            2.B + 2.C + 1.B ( Čapková, Hurdálková, Fialová )

4.  oddělení:  ZIKMUNDOVÁ L.           3.A + 3.B

5. oddělení:   RAJTÁROVÁ J.              3.B + 3.C

VŠECHNY DĚTI JSOU DO 15 HOD VE SVÝH ODDĚLENÍCH. DO 15 HOD ZVOŇTE NA PŘÍSLUŠNÁ ODDĚLENÍ.

15:00 – 15:30 HOD

PRVŇÁCI –  ZVOŇTE NA    114

DRUHÁCI – ZVOŇTE NA    116

TŘEŤÁCI –  ZVOŇTE NA    4. ODD. ( vych. ZIKMUNDOVÁ)

OD 15:30 HOD JSOU VŠECHNY DĚTI VE 116 .

Po zazvonění na příslušné oddělení se Vám ozve p. vychovatelka. Sdělte Vaše jméno, vztah k dítěti a jméno dítěte, které vyzvedáváte. Dítě bude posláno do šatny. Vyčkejte vždy v prostoru před šatnami. Respektujte  zákaz vstupu rodičů a dalších osob do šaten dětí.

V některých dnech se stává, že z organizačních důvodů musíme odpoledne některé děti sloučit a převést do jiného oddělení.

VŽDY JSTE O TÉTO SITUACI  AKTUÁLNĚ INFORMOVÁNI  LÍSTEČKEM U KOMUNIKÁTORU, ABYSTE VĚDĚLI, NA JAKÉ ODDĚLENÍ MÁTE PRO SVÉ DÍTĚ ZVONIT. PROSÍM, ČTĚTE VŽDY VŠECHNY INFORMACE, UMÍSTĚNÉ U KOMUNIKÁTORU.

RANNÍ PROVOZ 6:00 – 7:40 hod                                                                                                               Zvoní se na venkovní zvonek vlevo od hlavních dveří. Do ranní družiny pouštíme nejdéle v 7.20 hod. Na pozdější zvonění nebudeme reagovat.

Škola se pro děti, které nejdou do ranní družiny, otevírá v 7.40 hod

V pondělí až čtvrtek je provoz ŠD do 17.00 hod, v pátek do 16.00 hod.

Gabriela Hofmanová, vedoucí vychovatelka ŠD

Design by Visualcreative.cz