ZŠ Mládežnická

Peníze školám - "Škola 21. století"

Projekt je financován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR v rámci programu OPVK.

Naše škola je v období od 1.9.2010 do 28.2.2013 zapojena do projektu EU Peníze školám ("Škola 21. století", reg. č. CZ.1.07/1.4.00/21.0082). ) Získala celkovou dotaci ve výši 2 546 793,- Kč. Tato částka bude využita na realizaci programu primární prevence s cílem zlepšit sociální klima na škole, na podporu rozvoje čtenářské gramotnosti, k rozvoji výuky cizích jazyků, matematické gramotnosti, finanční gramotnosti, ke zkvalitnění výuky prostřednictvím ICT, přírodních věd a na další vzdělávání pedagogických pracovníků v zavádění inovativních forem a metod výuky.

V rámci projektu učitelé vytvoří 756 učebních materiálů, které budou uloženy na sdíleném disku a budou k dispozici všem pracovníkům školy. Na požádání budou poskytnuty ostatním pedagogickým pracovníkům základních škol České republiky.

Design by Visualcreative.cz