Rozšířená výuka informatiky 2018/2019

Vážení rodiče, i pro školní rok 2018/2019 vám a vašim dětem nabízíme jako jediná škola v Trutnově rozšířenou výuku informatiky!

• nabídka je určena budoucím šesťákům, kteří chtějí počítače, tablety a mobily využívat smysluplně
  • vyučujeme: robotiku a moderní programovací nástroje, tvorbu prezentací a webových stránek, rastrovou, vektorovou a 3D grafiku, 3D tisk, práci v textových editorech a tabulkovém procesoru, seznámení s praktickými webovými službami, využití internetu, online aplikací a mobilních zařízení, cloud computing, střih videa, tvorbu animovaného filmu
  • přihlášky odevzdejte do úterý 24. dubna 2018 do kanceláře školy (k dispozici jsou v sekretariátu školy nebo na www.zsmltu.cz – Ke stažení – ZDE)
  • nabídka rozšířené výuky je určena nejen pro žáky naší školy, ale i pro žáky - budoucí šesťáky - z jiných škol okresu
  • otevřena bude 1 skupina = max. 15 žáků
  • přijímací řízení se koná ve středu 2. května 2018 v 8.00 h

(v učebnách výpočetní techniky b 203, b 206)

• požadavky přijímacího řízení
  • vyhledání informací v internetovém prohlížeči
  • zpracování a editace vyhledaných informací v textovém editoru
  • odeslání zpracovaného dokumentu mailem
  • kritéria přijetí:
  1. splnění požadavků přijímacího řízení (max. 60 bodů)
  2. klasifikace z matematiky a základů práce na počítačích (popř. jiného obdobně zaměřeného předmětu) za 4. třídu a za 1. pololetí 5. třídy (max. 40 bodů)

Další informace vám podá Mgr. Michal Strnad, zástupce ředitele – tel.: 499 859 992, 731 106 063;  e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Rozšířená výuka tělesné výchovy 2018/2019

• pro sportovně založené žáky nabízíme od 6. třídy rozšířenou výuku tělesné výchovy - zaměření fotbal, florbal
  • trenéři z řad našich vyučujících poskytují žákům kvalitní tréninkové jednotky a podporují tak rozvoj jejich sportovního talentu
  • kritéria přijetí:
    • přijati budou všichni přihlášení žáci

Rozhodnutí o přijetí Vašeho dítěte na rozšířenou výuku informatiky a tělesné výchovy pro školní rok 2018 / 2019 Vám nebude zasláno, ale bude oznámeno dne 4. května 2018

• zveřejněním seznamu přijatých dětí na úřední desce školy,
  • zveřejněním na webových stránkách školy (www.zsmltu.cz)

V seznamu nemohou být uvedena jména, děti zde budou uvedeny pod registračními čísly, která jim budou přidělena v den přijímacího řízení (2. května 2018).

Rozhodnutí o nepřijetí na rozšířenou výuku informatiky bude zasláno v písemné podobě.