Lucie Greenford

pondělí, 05 únor 2018 12:14

Nově časopisy ve školní knihovně

Vážení čtenáři,

dovolujeme si Vás upozornit na novinku v naší knihovně. Od začátku roku odebíráme časopisy 21. století JUNIOR a Epocha. Oba časopisy se zaměřují na vysoce přitažlivá témata, jsou nabité nejnovějšími informacemi ze světa nových objevů, technologií, společností, světového byznysu, celebrit, velkého zločinu a tajemné minulosti. Časopisy jsou natolik pestré, že si v nich každý najde téma, které ho zajímá.

Časopisy jsou k dispozici pouze prezenčně. Přijďte si k nám do knihovny posedět a prolistovat je.

Vaše knihovnice

Změna otevírací doby ve školní knihovně

Vážení čtenáři,

dovolujeme si Vás upozornit na změnu otevírací doby dne 22.1.2018. Z provozních důvodů bude školní knihovna otevřena jen do 14.30 hod.

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vaši návštěvu.

pondělí, 04 září 2017 18:56

Otevírací doba školní knihovny

Vážení čtenáři,

dovolujeme si Vás upozornit na změnu otevírací doby ve školní knihovně.

Pondělí 12.00 - 16.00

Provoz školní knihovny se zahajuje v pondělí 11.9.2017.

pátek, 06 říjen 2017 18:26

Školní knihovna

Vážení čtenáři,

Dovolujeme si Vás upozornit, že v pondělí  9.10.2017  bude školní knihovna otevřena pouze od 12.00 do 14.30 hod.

středa, 22 listopad 2017 18:05

ADOPTUJ SI KNÍŽKU!

Vážení rodiče,

školní knihovna při ZŠ Mládežnické pro Vás opět připravila projekt „Adoptuj si knížku!“. V rámci tohoto projektu budete mít možnost podpořit naši knihovnu a pomoci s rozšířením jejího knižního fondu. 1. prosince 2017 bude v rámci Dne otevřených dveří připraven stánek s knihami, u nějž budete moci nějakou knihu pro naši knihovnu zakoupit - adoptovat a případně do ní napsat věnování.

Stánek s knihami bude otevřen na chodbě před školní knihovnou.

V nabídce pro 1.-5. ročník budou zejména knihy pro společné čtení na pokračování, ale i jiné populární tituly. V nabídce pro 6.-9. ročník se objeví nejen knihy z doporučené četby, ale i odpočinková literatura.

Předem děkujeme za Vaši podporu a těšíme se na shledanou u našeho stánku.

Lucie Greenford a Kateřina Holá