Simona Jehličková

středa, 20 září 2017 18:33

Sběr starého papíru - termíny

Příští sběr starého papíru se uskuteční ve středu 1.11. a další pak ve středu 29.11.2017.

Omlouváme s za chybu ve Zpravodaji, kde omylem vyšel letáček s loňskými termíny.

Děkujeme za pochopení.

Pracovníci KZČ "Eldorádo"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

čtvrtek, 02 listopad 2017 18:34

MINI JUMPING

Tento zajímavý moderní tréninkový systém dobyl nejen mnohá fitness centra, ale také naší školu.

MINI JUMPING - zábavné cvičení na trampolínkách, doprovázené motivující hudbou, je letošní novinkou v nabídce kroužků Klubu zájmové činnosti "Eldorádo". O tento dynamický kondiční trénink, který kompletně posiluje svaly celého těla a zároveń přispívá k dobré náladě, byl velký zájem. Proto jsme v letošním školním roce otevřeli kroužky dva. Pokud byste měli ještě o tento kroužek zájem a nestihli jste se přihlásit, poslední  tři volná místa jsou ve 2. skupině, která má pravidelné tréninky v pondělí od 15:15 do 16:00 hodin. Kroužek je určen dětem z 1. - 5. tříd. Více informací získáte v Klubu ZČ nebo přímo u p. uč. P. Bejrové.

Všem skákajícím dětem, ale i trenérce p. uč. P. Bejrové, přejeme hodně energie a úsměvů na tváři!

čtvrtek, 23 listopad 2017 18:03

Adventní výlet s Eldorádem

Zveme všechny zájemce  z 1. – 9. tříd na netradiční předvánoční výlet -

Vá-Noční prohlídku zámku Hrádek u Nechanic

Nenechte si ujít příležitost seznámit se s historií Vánoc, jejich zvyky a tradicemi v jedinečné večerní atmosféře

svátečně nazdobeného a slavnostně osvětleného zámku.

Kdy: v pátek 8. 12. 2017

Sraz: v 15:20 hodin u vchodu na 1. st. ZŠ Mládežnická, návrat okolo 19:30 na autobus. zastávku před Family centrum

Cena: 250,-Kč

Nutné přihlášení (telefonicky, osobně či e-mailem) a uhrazení poplatku – osobně v hotovosti do 4. 12. 2017

v Klubu „Eldorádo“. Počet míst je omezen!

úterý, 05 prosinec 2017 21:23

Mikulášská nadílka

Tak jako každým rokem, i letos naší školu navštívil Mikuláš s andělem a čertem. Od Mikuláše zaznělo mnoho pochval hodným a poslušným dětem, ale našly se i takové, které si čert chtěl vzít s sebou do pekla. Ale nakonec slíbily, že se polepší... A tak po hezkých básničkách a písničkách byly nakonec všechny děti odměněny čokoládovou figurkou Mikuláše.

pondělí, 18 prosinec 2017 21:10

Kouzelný čas Vánoc

KOUZELNÝ ČAS VÁNOC byl název výtvarné soutěže, kterou jsme v předvánočním čase uspořádali pro děti z 1. - 4. tříd. Do soutěže se celkem zapojilo 36 dětí. Nejlepší práce byly odměněny diplomem, sladkostí a malým vánočním dárečkem:

v I. kategorii to byla: Anežka Petříčková a Tereza Janatová z 1.A,

ve II.kategorii : Michal Čukan 2.B, Sarah Machková 2.A, Michaela Petrovová 2.A, Tomáš Kraus 2.A a Adam Grundmann 2.A

ve III.kategorii: Nicol Pumprová 3.B, Eliška Klápšťová 3.B a Miroslav Absolon 3.B

ve IV.kategorii: Barbora Bohatá ze 4.B

Blahopřejeme a všem ostaním děkujeme za pěkné obrázky! Všechna dílka si můžete prohlédnout na malé výstavce na 1.stupni u šaten.