Přihlásit se

Přihlášení

Uživatelské jméno *
Heslo *
Zapamatovat si mě

PONDĚLÍ

KROUŽEK Vedoucí, zástupce Čas Místo schůzek Šatna
Pohybový kroužek MFK  L.Kopecký 13:00 - 14:30 C 207 C 105
Florbal - elévové Mgr. V. Menzelová 13:30 - 15:00 C 107 C 106
Mini jumping I Mgr. P.Bejrová 14:30 - 15:15 C 207 C 104
Hejbni kostrou  D.Kuchař 15:00 - 16:00 C 203 C 108 
Kuchtík I L. Zikmundová 15:00 - 16:30 A 112  -
Kopaná - dívky Mgr. V. Menzelová, Mgr. D.Fuksová, p. Seidl 15:00 - 16:30 C 107 C 105
Mini jumping II Mgr. P.Bejrová 15:15 - 16:00 C 207 C 104
HIP- HOP  ReBels Team  I.Hellingerová 15:30 - 17:00 C 305 C 304
Vybíjená D.Kuchař 16:00 - 17:00 C 203 C 108 
Zumba přípr. - ReBels Team Ing. L.Pokorná 16:00 - 17:00 C 207 C 110
Rybáři  J.Morávek, P.Šlesinger 16:00 - 18:00 B suterén 010 B1 119
Kopaná - U 11 p.Herman 16:30 - 18:00 C 107 C 106
Střelci J.Šmejda, p.Jedlička, F.Strachota 17:00 - 18:00 A suterén -
Zumba B - ReBels Team A.Geffertová 17:00 - 18:00 C 305 C 304
Kopaná - U 10 L.Kopecký, p.Chráska 17:00 - 18:00 C 207 C 104
Kopaná - U 12 p.Beránek 17:00 - 18:30 C 203 C 109
Kopaná U 15 p.Navrátil, p.Šikal 18:00 - 19:30 C 107 C 108
Drak and Roll  K.Švejdarová, K.Podlipný 18:00 - 20:00 C 305 C 109
RNR Rebels Team -  formace - A,B D.Laušman 18:00 - 20:00 C 207 C 110

 

ÚTERÝ

KROUŽEK Vedoucí, zástupce Čas Místo schůzek Šatna
Robohrátky  Mgr.M.Strnad,  Z.Heteš 14:30 - 15:30 D 136 B1 119
Kopaná U 7,8 P.Kamitz, p.Macháček, p.Kopecký 15:00- 16:00 C 203 C 106
Kuchtík II L.Zikmundová 15:00 - 16:30 A 112 -
Hasiči J.Klossovski, A.Roselová, S.Havel, P.Pazderka 16:00 - 17:00 C 207 C 108
Softball - kondiční trénink M.Binek, p.Berky 16:00 - 17:30 C 203 C 104
Softball J.Klempířová, Š.Horná  16:00 - 18:00 C 107 C 104
Zumba A - Rebels Team L.Pušková, S.Bartelová 16:00 - 18:00 C 305 C 110
Keramika pro dospělé Mgr. D.Kobrlová 16:00 - 19:00 B2 410 B1 104
Karate  D.Synek, J.Trojann, I.Trojanová 17:00 - 19:00 C 207 C 104, 106
Karate  D.Synek, J.Trojann, I.Trojanová 18:00 - 19:00 C 305 C 104, 106
Florbal - dorost, junioři J.Šembera, P.Hepnar 18:00 - 20:00 C 107 C

 

STŘEDA

KROUŽEK Vedoucí, zástupce Čas Místo schůzek Šatna
Pohybový kroužek MFK D.Franz 7:00 - 7:45 C 207 C 105
Pohybový kroužek MFK  p. Dorotík 13:00 - 15:00 C 207 C 104
Florbal  - přípr. a neregistr.  Bc.J.Šembera 13:30 - 15:00 C 107 C 110
Šikulky  S.Jehličková 14:30 - 16:00 C 208 (KZČ) -
Sporťáček D.Buroňová 15:00 - 16:00 C 207 C 108
Kopaná U 10  p.Kopecký, p.Chráska 15:30 - 17:00 C 107 C 104
Kopaná - U 11 p.Herman 15:30 - 17:00 C 207 C 106
Keramika II  J.Pavlistová, D.Fialová S 15:30 - 17:30 B2 410 B1 104
Zumba B - ReBels Team A.Geffertová 16:00 - 17:00 C 305 C 304
Keramika I  V. Naglová L 16:00 - 18:00 B2 410 B1 104
Paličkování J.Raabensteinová 16:00 - 20:00 B1 126 B1 119
Kopaná U 9 p. Zákravský, p.Kárník, p.Okrouhlický 16:00 - 18:00 C 203 C 109
Střelci J.Šmejda 16:30 - 18:00 A suterén -
Florbal - ml. žáci + neregitr. M.Těšina 17:00 - 18:30 C 107 C 108 
Softball - nadhazovačky J.Klempířová, p. Berky, Š. Horná, p.Binek 17:00 - 18:00 C 207 C104
RNR Rebels Team formace C D. Laušman 17:00 - 18:30 C 305 C 110
RNR Rebels Team - A D.Laušman 18:00 - 20:00 C 305 C 110
Florbal  - ml. + st. žáci  P.Vlášek, J.Drtina 18:00 - 20:00 C 107 C 108

 

ČTVRTEK

KROUŽEK Vedoucí, zástupce Čas Místo schůzek Šatna
Hasiči J.Klossovski, A.Roselová, S.Havel, P.Pazderka 16:00 - 17:30 Hasičská zbrojnice HSM -
Softball kondič. trénink M.Binek, M.Berky 16:00 - 17:00 C 207 C 104
Zumba přípr. - ReBels Team Ing. L.Pokorná 16:00 - 17:00 C 305 C 110
Zumba A - Rebels Team L.Pušková, S.Bartelová 16:00 - 18:00 C 203 C110
Softball  J.Klempířová, Š. Horná 16:00 - 18:00 C 107 C 104
RNR Rebels Team - C/páry D.Laušman 17:00 - 18:30 C 305 C 304
Karate  D. Synek, J.Trojan, I.Trojanová 17:00 - 19:00 C 207 C 104, 106
Karate  D. Synek, J.Trojan, I.Trojanová 18:00 - 19:00 C 203 C 104, 106
RNR Rebels Team - B D.Laušman 18:00 - 20:00 C 305 C 110

 

PÁTEK

KROUŽEK Vedoucí, zástupce Čas Místo schůzek Šatna
Kopaná - dívky Mgr.V.Menzelová, J.Seidl, D.Fuchsová 14:00 - 15:30 C 107 C 105
HIP - HOP - ReBels Team I.Hellingerová 15:30 - 17:00 C 305 C 110
Kopaná U 9 p. Zákravský, p.Kárník, p.Okrouhlický 15:30 - 17:00 C 107 C 109
Dramatický "SEDMIKRÁSKY"  ing.J.Hanousková, D.Kuchař 15:30 - 17:30 kinosál kino
Kopaná U 7,8 P.Kamitz, p.Macháček, p.Kopecký 16:00- 17:30 C 203 C 106
Kopaná U 7,8 P.Kamitz, p.Macháček, p.Kopecký 16:00- 17:30 C 207 C 106
RNR Rebels Team formace C D. Laušman 17:00 - 18:30 C 305 C 110
Florbal -  volné tréninky trénéři trénujících skupin 17:00 - 19:00 C107 C 108
Drak and Roll K.Švejdarová, K.Podlipný 18:00 - 20:00 C 207 C 109
RNR Rebels Team - formace A  D.Laušman, A.Šulcová 18:00 - 20:00 C 305 C 110

 

NEDĚLE

KROUŽEK Vedoucí, zástupce Čas Místo schůzek Šatna
Drak and Roll K.Podlipný, K.Švejdarová 9:00 - 12:00 C 207, C 305 C 109
RNR ReBels Team D. Laušman, A.Šulcová 14:00 - 18:00 C 207, C 305 C 110
Vysvětlivky:        
A - pavilon 1.stupně ZŠ
B - hlavní budova, 2.stupeň ZŠ
C - pavilon tělocvičen (vchod u sochy)
D - spojovací pavilon mezi budovou B a C (vchod ke ŠK Chobotnice)
L - schůzka jednou za 14 dní - lichý týden
S - schůzka jednou za 14 dní - sudý týden
 
ZVONEK NA KZČ - vchod ke ŠK Chobotnice do budovy C